Методичне об'єднання класних керівників

МЕТОДИЧНОГО ОБ`ЄДНАННЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

НА 2021 - 2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

СЕРПЕНЬ. ЗАСІДАННЯ І.

Тема: "Стратегічні напрямки виховання у вимірах сьогодення"

1. Аналіз роботи  МО за 2020 - 2021 н.р.

1. Розгляд та обговорення плану роботи методичного об’єднання на 2021 - 2022 навчальний рік.

3. Ознайомлення з нормативно – правовими документами на 2021 - 2022 навчальний рік.:

•  методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2021 - 2022 навчальному році;
  • про проведення Першого уроку у 2021 - 2022 навчальному році та ін.
  • проведення виховної роботи в умовах карантину: застосування нетрадиційних форм.

4.Затвердження плану роботи шкільного МО класних керівників на 2021 - 2022  навчальний рік

5.Обмін досвідом: «Планування виховної роботи з класним колективом».

ЛИСТОПАД. ЗАСІДАННЯ ІІ.

Тема:  « Застосування інноваційних технологій і методів в умовах дистанційного навчання»

1.      Використання  технології таймменеджменту для активізації пізнавальної діяльності учнів.

2.      Ігрові технології як засіб активізації навчальної діяльності учнів в умовах дистанційного навчання. Вільний мікрофон «Пошуки, знахідки щодо використання ігрових технологій»

3.      Практичне заняття: «Планування виховної роботи класного керівника  на ІІ семестр».

СІЧЕНЬ. ЗАСІДАННЯ ІІІ.

Тема: «Основи педагогічної співпраці: педагоги – діти – батьки»

1.      Психолого-педагогічні знання, професійні вміння і навички – важлива складова в педагогічному трикутнику «дитина-батьки-вчитель»

2.      Партнерство заради майбутнього. Співпраця класного керівника з батьками в системі НУШ

3.      Обмін досвідом між класними керівниками:

-        позиція батьків  - важливий фактор педагогічної співпраці «Педагоги-діти-батьки»;

-        система спільних творчих справ батьків і дітей.

4.      Методичні перегуки. Огляд та обговорення  методичної літератури  з теми засідання.

БЕРЕЗЕНЬ. ЗАСІДАННЯ ІV.

Тема:  «Гендерне виховання – нагальна потреба сучасної освітньої системи»

1.      Роль гендерної освіти у вихованні здорової свідомої особистості

2.      Особистість педагога, його роль у відтворенні гендерних стереотипів учнів (обмін досвідом між класними керівниками)

3.      Огляд літератури та матеріалів періодичної преси про гендерне виховання.

4.      Про результати контролю за якістю проведення виховних годин.

ТРАВЕНЬ. ЗАСІДАННЯ V.

Тема: Психолого-педагогічний ключ до розуміння особистості учня

1. Круглий стіл "Формування особистостіпідлітка: сучасні реалії"

2. Схема складання психолого-педагогічної  характеристики особистості учня

3.  Аукціон ідей «Сучасні виховні технології та форми проведення класних годин» (обміндосвідом)

4. Підбиття підсумків роботи з виховання здобувачів освіти у 2021-2022 н.р. та визначення завдань на  наступний навчальний рік.