Історія школи

В 1958 році у зв’язку з введенням восьмирічної освіти та з метою покращення рівня життя та освіченості селян було прийнято рішення про будівництво у с. Знаменівці двох восьмирічних шкіл: №1 та №2. І в тому ж році розпочалося будівництво нашої школи. А в 1959 вона прийняла своїх перших 200 учнів. Це було визначною подією в селі. Школа мала хороші світлі навчальні кабінети (хіміко-біологічний, фізичний, майстерню) , нові парти, обладнання.
        Першим директором став Циганок Віталій Тарасович, який  очолював школу аж до 1976 року. Заступником директора весь той час був Васецький Василь Йосипович. Завдяки їхнім зусиллям в школі був створений прекрасний учительський колектив. Це Монастирська Н.С.(вчитель української мови та літератури), Губаренко К.Г.  (вчитель біології та хімії), Чорна М.П. (вчитель математики), Купрієнко В.П. (вчитель російської мови та літератури), Поденежний Ф.Г. (вчитель фізичного виховання) , Ластова В.Х., Чорнова Д.К., Роменська Г.Ф., Помойко О.М. (вчителі початкових класів)  та багато інших.
        При школі працював спортивний майданчик, а гордістю тих років була навчально-дослідна ділянка. (керівник Губаренко К.Г.)
        В 1969 році школа зазнала реконструкції. Був добудований спортзал, проведено водяне опалення. Виросла кількість навчальних класів. Велику допомогу школі надавав місцевий колгосп “ Україна” (голови Тарасенко В.П. та Перебейнос В.І.)
 У 1986 році з восьмирічної школа була реорганізована в середню.
 Директорами школи свого часу були такі педагогічні працівники:
         1979 – 1982 рр. -  Калюжна Валентина Порфирівна.
         1982 – 1989 рр. - Купрієнко Олександр Васильович.
         1989 – 2002 рр. - Терещенко Галина Юхимівна.
         2002 – 2005рр. - Савченко Ольга Миколаївна.
З 2005 року до цього часу школу очолює Васецька Любов Олександрівна.
За час свого існування школа випустила 1336 учнів. З 1986 по 2011 рік 56 випускників нагороджені золотими та срібними медалями.